طراحی پورتال

طراحی پرتال (Web Portal Design)

طراحی پرتال سازمانی درشرکت توسعه اندیشه نوین بر پایه تجربه 10 ساله این شرکت استوار است. پرتال اطلاع رسانی این شرکت یکی از پیشرفته ترین ابزارها برای طراحی پرتال های دولتی و خصوصی به شمار می رود.
پرتال را می توان بستری یکپارچه و تحت وب دانست که کلیه اطلاعات درونی و بیرونی سازمان را در دسترس مخاطبان قرار می دهد. مخاطبان یک پرتال سازمانی، کارمندان خود سازمان، مشتریان، شرکای تجاری یا همکاران آن سازمان هستند.

طراحی پرتال

پرتال سازمانی شرکت توسعه اندیشه نوین

پرتال سازمانی شرکت توسعه اندیشه نوین حاصل بیش از 10 سال تلاش و تجربه بی وقفه ی متخصصان این شرکت است. یکی از کارایی های اصلی پرتال سازمانی گروه ساتراپمهر ایجاد محیطی درون یا بیرون سازمانی برای ذخیره اطلاعات است که در هر زمان می توان آن را بروز رسانی کرد، این راه سازمان را قادر می سازد تا در مقایسه با نشر سنتی کاغذی که به شدت به مکان و زمان وابسته است با سرعت بیشتری به نیازهای در حال تغییر افراد پاسخ گوید.
ماژول های مختلف مورد استفاده در پرتال سازمانی بارها مورد استفاده و ارزیابی قرار گرفته است و کلیه این ماژول ها بطور کامل در شرکت توسعه اندیشه نوین تولید گردیده و به عبارتی بهتر سیستمی کاملاً بومی است و در نتیجه بروزرسانی، نگهداری و پشتیبانی از آن کاملاَ در اختیار این شرکت است.

پرتال سازمانی

خدمات و پشتیبانی

طراحی گرافیکی سایت بصورت کاملاً زیبا و بر طبق سلیقه کامل کارفرما
طراحی گرافیک سایت
آموزش رایگان راهبری سیستم
آموزش پنل سایت
ارائه فایلهای راهنما راهبری سیستم با فرمت Microsoft Word
فایل آموزش سایت
پشتیبانی تلفنی برای پاسخ گویی به مشکلات پیش آمده احتمالی مشتری در ساعات کاری هفته (رایگان)
پشتیبانی سایت
پشتیبانی از طریق پست الکترونیک بصورت 24 ساعته
پشتیبانی24 ساعته سایت

ارتباط با ما

  • گیلان - رشت - میدان حشمت - پارک علم و فناوری گیلان - طبقه دوم  - گروه توسعه اندیشه نوین 
  • موبایل : 09117586735 (مهندس ایوبی)
  • وب سایت متن کاوی: www.tmta.ir