برنامه نویسی تحت وب

برنامه نویسی تحت وب متناسب با نیازها ، انتظارات و تجارت شما

برنامه نویسی وب تحت وب با استفاده از آخرین تکنولوژی ها و متدولوژی ها. پاسخگویی به نیاز ها و اننظارات شما در کمترین زمان و با مناسبترین هزینه

دید کلی پروژه: (دور نمای پروژه )برنامه نویسی تحت وب رشت لاهیجان انزلی رودسر لنگرود گیلان برنامه نویسی رشت گیلان لاهیجان انزلی لنگرود رودسر

در ابتدا در مورد پروژه نرم افزاری جلسات مشاوره و گفتگو به منظور فهمیدن نیازهای تجاری اهداف و مفاهیم پایه ای انجام می گیرد . اگر مستنداتی در مورد پروژه موجود باشد این مستندات مبنایی برای تحلیل هایی از قبیل تخمین بازه زمانی و مدت زمان انجام پروژه خواهد بود .

مشاوره فنی :

در صورتی که شما اطلاعات فنی کافی نداشته باشید و یا هر گونه نگرانی از وضعیت افراد موجود در سازمان به لحاظ فنی داشته باشید ، ما به شما مشاوره هایی در مورد بهترین ترکیب انتخاب تکنولوژی های مورد استفاده برای پروژه نرم افزاری را خواهیم داد.

مرکزR&D شرکت نماد ارتباط سبز به طور مداوم بروی چهار چوب های توسعه نرم افزار و ادغام ابزاربطور مداوم در حال تحقیق هستند تا بهترین شیوه های توسعه را متناسب با مشتریان و فناوری های مورد نیاز را انتخاب نمایند .

برنامه نویسی تحت وب رشت لاهیجان انزلی رودسر لنگرود گیلان برنامه نویسی رشت گیلان لاهیجان انزلی لنگرود رودسر

1.مرحله برنامه ریزی و امکان سنجی
واحد تحلیل نرم افزار شرکت برنامه نویسی رادنت در گام ابتدایی (مرحله برنامه ریزی و امکان سنجی) اقدام به استخراج و نیازمندی های نرم افزار سفارش مشتری می پردازد زیرا مشتریان عمومی معمولاً تصور مفهومی، انتزاعی و مبهمی از نتیجه نهایی خواسته‌هایشان دارند و نمی‌دانند به درستی نرم‌افزار مورد نظرشان چه کاری باید انجام دهد.

2.مرحله پیاده‌سازی، آزمون و مستندسازی
بعد از فاز تحلیل؛ نمودارها و مستندات مورد نظر آماده شده و به تایید کارفرما می رسد و شرکت برنامه نویسی توسعه اندیشه نوین وارد فرایند پیداسازی یا همان (برنامه نویسی تیمی) می شود.

3.سه واحد اصلی در بخش پیاده‌سازی فعالیت می نمایند
 1. واحد طراحی گرافیکی و تعریف رابط کاربری (User Interface)
 2. واحد تحلیل و طراحی بانک اطلاعاتی
 3. واحد کد نویسی
خدمات طراحی نرم افزار به صورت مشارکتی با کاربران نرم افزار در ۴ گام انجام میشود . این گام ها شامل تحلیل استراتژی نرم افزار ، ارزیابی در دنیای واقعی و گرفتن، اعتبار و پالایش تجربیات کاربر مربوط به نرم افزار می باشد . فرایند های توسه اندیشه نوین ارائه یک راه منسجم شامل نیاز های ...

برنامه نویسی تحت وب رشت لاهیجان انزلی رودسر لنگرود گیلان برنامه نویسی رشت گیلان لاهیجان انزلی لنگرود رودسر

تحقیقات و تحلیل:
به منظور ایجاد پایه و اساس یک تجربه موفق برای کاربر، شرکت رایانه سبز یک درک جامع از اهداف تجارت و نرم افزار نهایی از میان فعالیت های شامل مصاحبه ها و مشاهدات کاربر را ایجاد میکند. توسط این اطلاعات ما بخش های مشتری، انگیزه ها، ترجیحات و معیارها را توسعه میدهیم. ما همچنین مشکلات و ایراداتی که در طول این فرایند وجود دارند را کشف، و با راه های قابل استفاده پوشش میدهیم.

نمونه اولیه و تست استفاده:
از طریق نمونه سازی اولیه نرم افزار به چرخه کار وارد می گردد و به این طریق جزئیات آن مشخص خواهد شد. نمونه اولیه نرم افزار به ما اجازه میدهد تا با ایده های مدیران ارتباط برقرار کنیم و آنها را از لحاظ اطمینان و امکان سنجی بررسی کنیم. نمونه های اولیه همچنین به عنوان وسیله ای برای انجام تست اولیه با کاربران نرم افزار عمل میکند. این فرایند به ما اجازه میدهد تا ایده های خود را اعتبار سنجی کنیم و مسائل مربوط به استفاده را در ابتدای راه کشف، و در صورت بروز مشکل آنها را اصلاح کنیم.

طراحی های گرافیکی و مشخصات نرم افزار:
امروزه احساس زیبا شناسی کاربران بیشتر و بیشتر پچیده شده است. تجارت های مختلف از طریق طراحی های گرافیکی با مشتریان خود ارتباط های احساسی برقرار میکنند. گام آخر در فرایند طراحی تمرکز بر روی ایجاد چنین احساسی و به طور موثر ارتباط با برند شخصی می باشد. در این گام همچنین جزئیات، وظایف و خصوصیت های طراحی که مربوط به توسعه نرم افزار میشود انجام میگردد.

معماری تجربه:
در طول گام معماری تجربه پژوهش های انجام گرفته به ایده ها تبدیل میشود. تیم توسعه استراتژی تجربه کاربران را تعریف میکنند. تمرکز بر روی هر کاربر نقطه قابل لمس بر روی نرم افزار میباشد. ما با صاحبان نرم افزار و سایر مدیران برای جمع آوری تعاریف نرم افزاری که میخواهیم ایجاد کنیم و معماری که باید انجام بدهد کار میکنیم. این عمل باعث ایجاد معماری اطلاعات، جریان تعامل و wireframe ها میشود.

مزیتهای نرم افزار تحت وب

 • سادگی توزیع این برنامه ها بین کاربران است زیرا تنها نیاز به نصب بر روی سرور دارد
 • تمام افراد از آخرین نسخه موجود روی سرور استفاده می کنند و نگرانی در مورد ورژن مورد استفاده وجود ندارد
 • امکان اتصال از کامپیوترها و محل های مختلف به نرم افزار
 • مستقل از سیستم عامل است و اهمیتی ندارد که کاربر از چه نوع کامپیوتر و سیستم عاملی استفاده می کند
 • سهولت در یکپارچگی با سایر محصولات نرم افزاری سازمان
 • کاهش هزینه های کارفرما جهت خرید و نگهداری کلاینت های مناسب
 • افزایش امنیت اطلاعات (دیگر نیازی به ایجاد امکان دسترسی مستقیم کامپیوترهای تمام کاربران نرم‌افزار به پایگاه داده و قرار دادن اطلاعات لازم جهت اتصال به پایگاه داده برروی کامپیوتر کاربران وجود ندارد)
 • قدرت محاسباتی بالاتر ؛ زیرا سرور محاسبات اصلی را انجام خواهد داد

برنامه نویسی تحت وب رشت لاهیجان انزلی رودسر لنگرود گیلان برنامه نویسی رشت گیلان لاهیجان انزلی لنگرود رودسر

 

برنامه نویسی تحت وب رشت لاهیجان انزلی رودسر لنگرود گیلان برنامه نویسی رشت گیلان لاهیجان انزلی لنگرود رودسر

ارتباط با ما

 • گیلان - رشت - میدان حشمت - پارک علم و فناوری گیلان - طبقه دوم  - گروه توسعه اندیشه نوین 
 • موبایل : 09117586735 (مهندس ایوبی)
 • وب سایت متن کاوی: www.tmta.ir